קו 239
נמל תעופה בן גוריון←רמלה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 239 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 239 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נמל תעופה בן גוריון←רמלה (30 תחנות)
נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ
כנף/ברוש
שדה תעופה בן גוריון/טרמינל 1
נתב''ג/טרמינל 2
שרון/גולן
צומת אל על
צומת גינתון
ד''ר מרדכי וחווה פרימן/החלוץ
החשמונאים/קהילת ניו יורק
בית דיור מוגן
החשמונאים/שדרות צהל
הנשיא/גרטבול
שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי
ארלוזרוב/ז'בוטינסקי
חיים ארלוזורוב/אהרון פלדמן
שלמה המלך/איינשטיין
דוד המלך /שדרות שלמה המלך
דוד המלך/לאה גולדברג
שדרות חטיבת יפתח/שדרות דוד המלך
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
יוספטל
יוספטל/חברת חשמל
שדרות הרצל/שיבת ציון
הרצל/פרנקל
הרצל/וייצמן
שדרות הרצל/דני מס
שדרות הרצל/שפירא
שוק עירוני/שדרות הרצל
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 239
מתי מתחיל לפעול קו 239?
קו 239 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 239 מפסיק לעבוד?
קו 239 מפסיק לפעול ב-20:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 239?
כדי לראות מתי קו נמל תעופה בן גוריון←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נמל תעופה בן גוריון←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נמל תעופה בן גוריון←רמלה (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 239 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 239 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 239 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 239 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 239
קו 239 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 20:15 | 45 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 20:15 | 45 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 20:15 | 45 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 20:15 | 45 - 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל239 (מ נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 239
תעריף הנסיעה ב239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
239 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 239 היא נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 239. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 239.
מעקב אחר קו האוטובוס 239 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 239 (נמל תעופה בן גוריון←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 239 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 239 ב-ישראל
239 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 30 - יוסי בנאי/יונה וולך-רמלה<->אחימאיר/שרעבי-רמלה-20/ לוח זמנים
- 111 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 383 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->מרכז מסחרי/אגן האיילות-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 182 - ת. רכבת בית שמש-בית שמש<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים
- 51 - יוסף שפרינצק/מוצקין-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 32 - בית ספר על''ה/שפירא-לוד<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 297 - ברטעה-בסמ''ה<->טכניון/בנין הספורט-חיפה-10/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 327 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 885 - שדרות האמוראים/זכריה הנביא-בית שמש<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-23/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->האילן/התדהר-אור עקיבא-20/ לוח זמנים
- 209 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים