45/4 Lijn
Bus local de Vresse (Sugny)
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 45/4 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 45/4 (Sugny Ecole→Vresse Eglise) heeft in totaal 11 haltes. Het beginpunt is Sugny Ecole en het eindpunt is Vresse Eglise.
Kies een van onderstaande bus 45/4 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Sugny Ecole→Vresse Eglise (11 haltes)
Sugny Ecole
Pussemange Ecole
Pussemange Anc. Maison Communale
Bagimont Eglise
Bohan Ecole
Bohan Rue De Membre
Membre Pont
Membre Carrefour
Membre Rue De Vresse
Vresse Police
Vresse Eglise
45/4 FAQ
Wanneer komt bus 45/4 aan?
Wanneer komt de Bus local de Vresse (Sugny) Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bus local de Vresse (Sugny) Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 45/4 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 45/4 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 45/4 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 45/4 bus station te bekijken.
Bus 45/4 dienstregeling
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 45/4 (van Sugny Ecole), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 45/4 (Sugny Ecole→Vresse Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
45/4 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 45/4 (Sugny Ecole→Vresse Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
45/4 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 45/4 bus-route is Sugny Ecole en de laatste halte is Vresse Eglise. 45/4 (Sugny Ecole→Vresse Eglise) is operationeel op null.
Aanvullende informatie: 45/4 heeft 11 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 29 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 45/4 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 45/4 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 45/4 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 45/4 (Sugny Ecole→Vresse Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 45/4 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 45/4, in Belgique.
45/4 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 2 - Jambes (Amée) - Saint-Servais (Beau-Vallon)/ Dienstregeling
- 237 - Chatelineau - Acoz - Fromiée/ Dienstregeling
- 824 - Eghezée - Jandrain / Hemptinne/ Dienstregeling
- 711 - Gembloux - Grand-Leez - Saint-Denis/ Dienstregeling
- 37 - Florenville - Muno - Bouillon/ Dienstregeling
- 241 - Waltzing - Arlon/ Dienstregeling
- 80 - Namur (Gare) - Jambes (La Sauge)/ Dienstregeling
- A - Arlon - Hydrion (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 20 - Châtillon - Rachecourt - Arlon/ Dienstregeling
- 61 - Florennes - Mettet / Ermeton-sur-Biert/ Dienstregeling
- 163D2 - Gouvy - Limerlé - Houffalize/ Dienstregeling
- 161 - Virton - Athus - Arlon/ Dienstregeling
- 79/1 - Circuit scolaire de Bouillon (OTAN)/ Dienstregeling
- 14/2 - Manhay - Samrée - Grandmenil/ Dienstregeling
- 54/3 - Jamoigne / St-Vincent - Ste-Marie-Etalle / Habay/ Dienstregeling
- 831 - Gembloux - Sombreffe/ Dienstregeling
- 24 - Florenville - Gérouville - Virton/ Dienstregeling
- 23 - Florenville - Neufchâteau/ Dienstregeling
- 28 - Marbehan - Arlon/ Dienstregeling
- 14 - Ohey - Gesves/ Dienstregeling