Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Raasiku asukohta Aruküla Sõjaväebaas: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Aruküla Sõjaväebaas jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Aruküla Sõjaväebaas jõudmiseks on:

    • Harju on 68 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Aruküla Sõjaväebaas juures?

    Need Buss liinid peatuvad Aruküla Sõjaväebaas juures: 135C, 244.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Aruküla Sõjaväebaas linnas Raasiku

Tahad teada, kuidas saada linnas Raasiku, Eesti sihtpunkti Aruküla Sõjaväebaas? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Aruküla Sõjaväebaas pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Aruküla Sõjaväebaas jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Aruküla Sõjaväebaas lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Harju.

Sihtpunkti Aruküla Sõjaväebaas jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 135C, 244

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Aruküla Sõjaväebaas.

Muudame sihtpunkti Aruküla Sõjaväebaas sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Raasiku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Aruküla Sõjaväebaas, Raasiku

Lähimad peatused sihtpunkti Aruküla Sõjaväebaas linnas Raasiku

Lihtsam saada Aruküla Sõjaväebaas kasutades app!