Kuidas saada linnas Tartu asukohta Autoparkla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Autoparkla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Autoparkla jõudmiseks on:

  • Laululava on 698 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Piiri on 814 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Autoparkla juures?

Need Buss liinid peatuvad Autoparkla juures: 20, 721, 729.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Autoparkla linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Autoparkla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Autoparkla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Autoparkla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Autoparkla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Laululava; Piiri.

Sihtpunkti Autoparkla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20, 721, 729

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Autoparkla.

Muudame sihtpunkti Autoparkla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Autoparkla, Tartu
Lihtsam saada Autoparkla kasutades app!