Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Avinurme asukohta Avinurme: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Avinurme jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Avinurme jõudmiseks on:

  • Avinurme on 294 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Avinurme juures?

  Need Buss liinid peatuvad Avinurme juures: 113, 227, 593.

  Rohkem andmeid
Avinurme kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Avinurme linnas Avinurme

Tahad teada, kuidas saada linnas Avinurme, Eesti sihtpunkti Avinurme? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Avinurme pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Avinurme jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Avinurme lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Avinurme.

Sihtpunkti Avinurme jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 113, 227, 593

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Avinurme.

Muudame sihtpunkti Avinurme sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Avinurme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Avinurme, Avinurme
Avinurme, Avinurme Avinurme on alevik Jõgeva maakonnas Mustvee vallas. Asub Avijõe ääres. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal oli alevik Ida-Viru maakonna Avinurme valla halduskeskus. Avinurmes on kirik, raamatukogu, lasteaed ja gümnaasium, Avinurme koduloomuuseum. Esmakordselt on Avinurmet mainitud 1599 Awinorma külana. Alates 2000. aastast peetakse Avinurmes igal suvel pütilaata.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Avinurme jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Sihtpunkti Avinurme, Avinurme läheduses olevad vaatamisväärsused

Lihtsam saada Avinurme kasutades app!