Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kehtna asukohta Eidapere: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Eidapere jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Eidapere jõudmiseks on:

    • Eidapere on 136 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Eidapere juures?

    Need Buss liinid peatuvad Eidapere juures: 332, 333.

Eidapere kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Eidapere linnas Kehtna

Tahad teada, kuidas saada linnas Kehtna, Eesti sihtpunkti Eidapere? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Eidapere pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Eidapere jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Eidapere lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Eidapere.

Sihtpunkti Eidapere jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 332, 333

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Eidapere.

Muudame sihtpunkti Eidapere sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kehtna, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Eidapere, Kehtna
Eidapere, Kehtna Eidapere on alevik Rapla maakonnas Kehtna vallas. Eidapere asub Tallinna–Pärnu raudtee ja Lelle–Vändra maantee ääres. Alevikus on Eidapere raudteepeatus (14 km Lellest). Eidaperet on esmakordselt kirjalikult mainitud 1530. aastal. 1828. aastal rajati Eidaperre karjamõis, mis 1885. aastal muudeti rüütlimõisaks. Rüütlimõisast on tänaseni säilinud park tiikidega. Aleviku keskele on metskond viimastel aastakümnetel istutanud liigirohke pargi, mida ilmestavad väikesed veesilmad. 19. sajandi algupoolel (1812–1815) ehitas Lelle mõis Eidapere mõisamaadele klaasivabriku, mis oli oma aja kohta harukordne – kauni arhitektuuriga kompleks oli Eesti suurim klaasivabrik, mille toodangu moodustasid pudelid ja eriti suur sortiment klaasnõusid (kaubamärk EKO). Eidapere oli ainuke paik Eestis, kus koolitati klaasipuhujaid. Vabrikul oli oma söökla, vabriku territooriumil oli oma raudtee ja depoo. Raudtee Tallinnast ehitati just klaasivabriku tõttu ja esialgu ainult Eidapereni, hiljem edasi Pärnuni. 1928. aastal klaasivabrik pankrotistus. Üks osa müüdi Meleskile, millest arenes edasi pudelivabrik. Teine osa – klaasnõude tootmine –, müüdi Tallinna Tarbeklaasile. Eidapere klaasitehas demonteeriti ja veeti ära. Praegu meenutab olnut mälestuskivi. Eidapere lähedal Mukre rabas asub ka Eidapere järv.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Eidapere jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Eidapere kasutades app!