Kuidas saada linnas Tartu asukohta Feenoks: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Feenoks jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Feenoks jõudmiseks on:

  • Kuperjanovi on 121 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vallikraavi on 141 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Näituse on 428 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Feenoks juures?

Need Buss liinid peatuvad Feenoks juures: 149, 305, 307, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Feenoks linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Feenoks? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Feenoks pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Feenoks jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Feenoks lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kuperjanovi; Vallikraavi; Näituse.

Sihtpunkti Feenoks jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 305, 307, 721.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Feenoks.

Muudame sihtpunkti Feenoks sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Feenoks, Tartu
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Feenoks kasutades app!