Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kalma: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kalma jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kalma jõudmiseks on:

  • Õismäe Raba on 349 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Paljandi on 657 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hälli on 757 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kalma juures?

Need Buss liinid peatuvad Kalma juures: 21A, 21B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kalma linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kalma? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kalma pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kalma jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kalma lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Õismäe Raba; Paljandi; Hälli.

Sihtpunkti Kalma jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 21A, 21B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kalma.

Muudame sihtpunkti Kalma sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kalma, Tallinn
Lihtsam saada Kalma kasutades app!