Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Aseri asukohta Koogu: Buss?

Suunajuhised asukohta Koogu, Aseri, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Koogu lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Koogu?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Koogu linnas Aseri

Tahad teada, kuidas saada linnas Aseri, Eesti sihtpunkti Koogu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Koogu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Koogu jõudmiseks.

Sihtpunkti Koogu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 181, 714, 746, 747

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Koogu.

Muudame sihtpunkti Koogu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Aseri, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Koogu, Aseri
Lihtsam saada Koogu kasutades app!