Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Koonga asukohta Koonga ARK: Buss või praam?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Koonga ARK juures?

    Need Buss liinid peatuvad Koonga ARK juures: 51, 56-1.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Koonga ARK linnas Koonga

Tahad teada, kuidas saada linnas Koonga, Eesti sihtpunkti Koonga ARK? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Koonga ARK pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Koonga ARK jõudmiseks.

Sihtpunkti Koonga ARK jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või praam. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 51, 56-1

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Koonga ARK.

Muudame sihtpunkti Koonga ARK sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Koonga, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Koonga ARK, Koonga
Lihtsam saada Koonga ARK kasutades app!