Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Koonga asukohta valm 941 sallu: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti valm 941 sallu jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti valm 941 sallu jõudmiseks on:

    • Pikavere Tee on 523 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad valm 941 sallu juures?

    Need Buss liinid peatuvad valm 941 sallu juures: 47, 51.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta valm 941 sallu linnas Koonga

Tahad teada, kuidas saada linnas Koonga, Eesti sihtpunkti valm 941 sallu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti valm 941 sallu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti valm 941 sallu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile valm 941 sallu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pikavere Tee.

Sihtpunkti valm 941 sallu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 47, 51

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast valm 941 sallu.

Muudame sihtpunkti valm 941 sallu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Koonga, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

valm 941 sallu, Koonga
Lihtsam saada valm 941 sallu kasutades app!