Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kultuurikatel: Buss, Raudtee või käru?

Suunajuhised asukohta Kultuurikatel, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kultuurikatel lähedusest

Kuidas saada Raudtee abil sihtpunkti Kultuurikatel?

Vajuta Raudtee marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Kultuurikatel läheduses Tallinn linnas

Peatuse nimi Vahemaa
Linnahall 3 min kõndimist
Linnahall 4 min kõndimist
Reisisadama A-Terminal 8 min kõndimist
Balti Jaam 11 min kõndimist
Balti Jaam 11 min kõndimist
Balti Jaam 5 12 min kõndimist
Hobujaama 15 min kõndimist
Hobujaama 15 min kõndimist

Tramm peatused Kultuurikatel läheduses Tallinn linnas

Peatuse nimi Vahemaa
Linnahall 4 min kõndimist

Buss liinid peatusesse Kultuurikatel linnas Tallinn

Liini Nimi Suund
J1 Neeme
3 Randla
66 Priisle
73 Kopli Liinid
102 Maardu
104A Kostivere
104B Kuuse Tee
106 Loo
106A Lagedi
106C Tallinn
114 Rohuneeme
115 Tammneeme
120 Tallinn
120A Tallinn
121 Tallinn
125 Tallinn
125A Tallinn
130 Tallinn
131 Tallinn
132 Tallinn

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kultuurikatel jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Kultuurikatel jõudmiseks on:

  • Linnahall on 128 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Reisisadama A-Terminal on 573 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Balti Jaam on 831 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Balti Jaam 5 on 852 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hobujaama on 1054 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Kultuurikatel juures?

  Need Buss liinid peatuvad Kultuurikatel juures: 120, 174, 66, 73.

  Rohkem andmeid
 • Millised Raudtee liinid peatuvad Kultuurikatel juures?

  Need Raudtee liinid peatuvad Kultuurikatel juures: R14.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kultuurikatel linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kultuurikatel? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kultuurikatel pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kultuurikatel jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kultuurikatel lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Linnahall; Reisisadama A-Terminal; Balti Jaam; Balti Jaam 5; Hobujaama.

Sihtpunkti Kultuurikatel jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Raudtee või käru. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 120, 174, 66, 73 Raudtee: R14

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kultuurikatel.

Muudame sihtpunkti Kultuurikatel sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kultuurikatel, Tallinn
Kultuurikatel, Tallinn Kultuurikatel on Tallinna vanas elektrijaamas Kalamaja asumis aadressil Põhja puiestee 27a tegutsev loome- ja kultuurikeskus. Kultuurikatelt haldab sihtasutus Tallinna Kultuurikatel. Eesti eesistumise ajal Euroopa Liidu Nõukogus kasutatakse sellega seotud üritusteks valdavalt Kultuurikatla ruume.Kultuurikatel asub endises Tallinna Linna Elektri Keskjaama hoones, mis töötas aastatel 1913–1979. Võib öelda, et alles Tallinna Linna Elektri Keskjaama loomisega algas Eestis elektrienergia massiline kasutamine ning elekter muutus igapäevaseks hüveks. Tänapäevase Kultuurikatla paekiviseintega hoone oli elektrijaama katlamaja, mis valmis 1934. aastal. Kultuurikatla katelde saalis olevad hiidkatlad nr 6 ja 7 ehitati aastatel 1948 ja 1949. Katlad on projekteeritud ja valmistatud Eestis ning mõeldud kohaliku põlevkivi kasutamiseks. 1979. aasta 2. veebruaril tootis elektrijaam viimast korda elektrit. Kultuurikatla territooriumil asuv 102,5 meetri kõrgune telliskorsten valmis 1948. aastal ja oli Baltimaade kõrgeim. Korstna ehituseks kasutati 800 000 korstnatellist ja 100 000 tavalist tellist. Kultuurikatla kompleksi kuuluvatest ehitistest võeti 2007. aastal kultuurimälestisena kaitse alla katlamaja, gaasihoidla, estakaad ja telliskorsten. 2010. aastal alustati Kultuurikatla rekonstrueerimist. Kultuurikatla maja A-korpus avati 18. veebruaril 2015 ning ülejäänud ruumid sama aasta novembris. Kultuurikatlast on saanud oluline loomekeskus Tallinnas. Selle uksed on avatud igas vanuses külastajale mitmesuguste kultuuriürituste ja loomemajandusega seotud tegevuste elluviimiseks: kontserdid festivalid etendused näitused loomemajanduse töötoad seminarid ja loengud konverentsid galaüritusedEndise elektrijaama esimene tõsisem kokkupuude kunstiga oli 1977. aastal, kui Andrei Tarkovski filmis seal oma kultusfilmi "Stalker". Kultuurikatla väravas filmiti peategelase Stalkeri tsooni sisenemise episood. Seoses filmivõtetega maaliti elektrijaama korstnale tähekombinatsioon UN, mis on lühend sõnadest United Nations ning on siiani korstnal näha. "Stalkerit" filmiti Eestis mitmes kohas, ka Rotermanni kvartalis, Koplis ja Jägala joal. 1980. aastal sai film Cannes’i rahvusvahelisel filmifestivalil žürii eripreemia. Kultuurikatel on Euroopa kultuuripealinna aasta 2011 programmi peamine jätkutegevus Tallinnas. Kultuurikatla asutajaks on Tallinna linn ning sihtasutuse eesmärgiks on Tallinna ja Eesti kultuurielu mitmekesistamine koostöös mitmete organisatsioonidega.
Lihtsam saada Kultuurikatel kasutades app!