Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kultuurikatel: Buss, Köisraudtee või Raudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Kultuurikatel, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kultuurikatel lähedusest

Kuidas saada Raudtee abil sihtpunkti Kultuurikatel?

Vajuta Raudtee marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Nõmme-Harku Terviserada, Tallinn 49 min
Kõnni
Raudtee - R14R14
Kõnni
Asukohast Laagri, Saue 46 min
Kõnni
Raudtee - R13R13
Kõnni
Asukohast Prisma, Tallinn 61 min
Kõnni
Raudtee - R14R14
Kõnni
Asukohast Apollo Kino Mustamäe, Tallinn 55 min
Kõnni
Raudtee - R14R14
Kõnni

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kultuurikatel jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kultuurikatel jõudmiseks on:

  • Linnahall on 119 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Põhja Puiestee on 600 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tallinna Sadama A-Term. on 631 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Balti Jaam on 735 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tallinn on 981 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lennusadam on 986 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Viru Keskus 6 on 1044 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Viru Keskus 5 on 1061 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Reisisadam D-Terminal on 1061 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Viru Keskus 3 on 1100 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kultuurikatel juures?

Need Buss liinid peatuvad Kultuurikatel juures: 108, 114, 125, 66, 73.

Millised Raudtee liinid peatuvad Kultuurikatel juures?

Need Raudtee liinid peatuvad Kultuurikatel juures: R13, R14.

Millised Köisraudtee liinid peatuvad Kultuurikatel juures?

Need Köisraudtee liinid peatuvad Kultuurikatel juures: 5.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kultuurikatel linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kultuurikatel? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kultuurikatel pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kultuurikatel jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kultuurikatel lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Linnahall; Põhja Puiestee; Tallinna Sadama A-Term.; Balti Jaam; Tallinn; Lennusadam; Viru Keskus 6; Viru Keskus 5; Reisisadam D-Terminal; Viru Keskus 3.

Sihtpunkti Kultuurikatel jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Köisraudtee või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 114, 125, 66, 73 Raudtee: R13, R14 Köisraudtee: 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kultuurikatel.

Muudame sihtpunkti Kultuurikatel sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kultuurikatel, Tallinn
Kultuurikatel, Tallinn Kultuurikatel on Tallinna vanas elektrijaamas Kalamaja asumis aadressil Põhja puiestee 27a tegutsev loome- ja kultuurikeskus. Kultuurikatelt haldab sihtasutus Tallinna Kultuurikatel. Eesti eesistumise ajal Euroopa Liidu Nõukogus kasutatakse sellega seotud üritusteks valdavalt Kultuurikatla ruume.Kultuurikatel asub endises Tallinna Linna Elektri Keskjaama hoones, mis töötas aastatel 1913–1979. Võib öelda, et alles Tallinna Linna Elektri Keskjaama loomisega algas Eestis elektrienergia massiline kasutamine ning elekter muutus igapäevaseks hüveks. Tänase Kultuurikatla paekiviseintega hoone oli elektrijaama katlamaja, mis valmis 1934. aastal. Kultuurikatla katelde saalis olevad hiidkatlad nr 6 ja 7 ehitati aastatel 1948 ja 1949. Katlad on projekteeritud ja valmistatud Eestis ning mõeldud kohaliku põlevkivi kasutamiseks. 1979. aasta 2. veebruaril tootis elektrijaam viimast korda elektrit. Kultuurikatla territooriumil asuv 102,5 meetri kõrgune telliskorsten valmis 1948. aastal ja oli Baltimaade kõrgeim. Korstna ehituseks kasutati 800 000 korstnatellist ja 100 000 tavalist tellist. Kultuurikatla kompleksi kuuluvatest ehitistest võeti 2007. aastal kultuurimälestisena kaitse alla katlamaja, gaasihoidla, estakaad ja telliskorsten. 2010. aastal alustati Kultuurikatla rekonstrueerimist. Kultuurikatla maja A-korpus avati 18. veebruaril 2015 ning ülejäänud ruumid sama aasta novembris. Kultuurikatlast on saanud oluline loomekeskus Tallinnas. Selle uksed on avatud igas vanuses külastajale mitmesuguste kultuuriürituste ja loomemajandusega seotud tegevuste elluviimiseks: kontserdid festivalid etendused näitused loomemajanduse töötoad seminarid ja loengud konverentsid galaüritusedEndise elektrijaama esimene tõsisem kokkupuude kunstiga oli 1977. aastal, kui Andrei Tarkovski filmis seal oma kultusfilmi "Stalker". Kultuurikatla väravas filmiti peategelase Stalkeri tsooni sisenemise episood. Seoses filmivõtetega maaliti elektrijaama korstnale tähekombinatsioon UN, mis on lühend sõnadest United Nations ning on tänaseni korstnal näha. "Stalkerit" filmiti Eestis mitmes kohas, lisaks veel Rotermanni kvartalis, Koplis ja Jägala joal. 1980. aastal sai film Cannes’i rahvusvahelisel filmifestivalil žürii eripreemia. Kultuurikatel on Euroopa kultuuripealinna aasta 2011 programmi peamine jätkutegevus Tallinnas. Kultuurikatla asutajaks on Tallinna linn ning sihtasutuse eesmärgiks on Tallinna ja Eesti kultuurielu mitmekesistamine koostöös mitmete organisatsioonidega.
Lihtsam saada Kultuurikatel kasutades app!