Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Padise asukohta Kurkse: Buss?

Vaata Kurkse, Padise, kaardil

Kurkse kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kurkse linnas Padise

Tahad teada, kuidas saada linnas Padise, Eesti sihtpunkti Kurkse? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kurkse pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kurkse jõudmiseks.

Sihtpunkti Kurkse jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: P5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kurkse.

Muudame sihtpunkti Kurkse sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Padise, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kurkse, Padise
Kurkse, Padise Kurkse on küla Harju maakonnas Lääne-Harju vallas, Paldiski lahe ja Kurkse väina rannikul. Kurkse küla jääb Pakri hoiuala piiresse. Külas asub Kurkse sadam ja mälestuskivi 1997. aastal Kurkse väina ületamise katsel hukkunud 14 rahukaitseväelasele (1998). Kurkse sadam on avar, 50 kaikohaga, loodest muuliga varjatud paadisadam. Sadama kaudu on ühendust peetud Väike-Pakri saarega.Aastatel 1992–2017 kuulus küla Padise valda.
Lihtsam saada Kurkse kasutades app!