Kuidas saada linnas Puhajarve asukohta Kurnakese Järv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kurnakese Järv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kurnakese Järv jõudmiseks on:

  • Pedajamäe on 279 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kurnakese Järv juures?

Need Buss liinid peatuvad Kurnakese Järv juures: 71.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kurnakese Järv linnas Puhajarve

Tahad teada, kuidas saada linnas Puhajarve, Eesti sihtpunkti Kurnakese Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kurnakese Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kurnakese Järv jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kurnakese Järv lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pedajamäe.

Sihtpunkti Kurnakese Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 71

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kurnakese Järv.

Muudame sihtpunkti Kurnakese Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puhajarve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kurnakese Järv, Puhajarve
Lihtsam saada Kurnakese Järv kasutades app!