Kuidas saada linnas Puhajarve asukohta Kuutsemäe Puhkekeskus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Kuutsemäe Puhkekeskus, Puhajarve, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kuutsemäe Puhkekeskus lähedusest

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Kuutsemäe Puhkekeskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Kuutsemäe Puhkekeskus juures: 312, 34.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kuutsemäe Puhkekeskus linnas Puhajarve

Tahad teada, kuidas saada linnas Puhajarve, Eesti sihtpunkti Kuutsemäe Puhkekeskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kuutsemäe Puhkekeskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kuutsemäe Puhkekeskus jõudmiseks.

Sihtpunkti Kuutsemäe Puhkekeskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 312, 34

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kuutsemäe Puhkekeskus.

Muudame sihtpunkti Kuutsemäe Puhkekeskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puhajarve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kuutsemäe Puhkekeskus, Puhajarve
Lihtsam saada Kuutsemäe Puhkekeskus kasutades app!