Kuidas saada linnas Misso asukohta Lühterkuusk: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Lühterkuusk jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Lühterkuusk jõudmiseks on:

  • Saika on 211 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pältre on 1121 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Lühterkuusk juures?

Need Buss liinid peatuvad Lühterkuusk juures: 255, 263.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Lühterkuusk linnas Misso

Tahad teada, kuidas saada linnas Misso, Eesti sihtpunkti Lühterkuusk? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lühterkuusk pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lühterkuusk jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Lühterkuusk lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saika; Pältre.

Sihtpunkti Lühterkuusk jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 255, 263

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lühterkuusk.

Muudame sihtpunkti Lühterkuusk sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Misso, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lühterkuusk, Misso
Lihtsam saada Lühterkuusk kasutades app!