Kuidas saada linnas Misso asukohta Kundsa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kundsa jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kundsa jõudmiseks on:

  • Saika on 545 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pältre on 788 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kundsa juures?

Need Buss liinid peatuvad Kundsa juures: 263.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kundsa linnas Misso

Tahad teada, kuidas saada linnas Misso, Eesti sihtpunkti Kundsa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kundsa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kundsa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kundsa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saika; Pältre.

Sihtpunkti Kundsa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 263

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kundsa.

Muudame sihtpunkti Kundsa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Misso, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kundsa, Misso
Lihtsam saada Kundsa kasutades app!