Kuidas saada linnas Vastseliina asukohta Horosuu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Horosuu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Horosuu jõudmiseks on:

  • Järveotsa on 192 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Järvemäe on 789 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Horosuu juures?

Need Buss liinid peatuvad Horosuu juures: 263.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Horosuu linnas Vastseliina

Tahad teada, kuidas saada linnas Vastseliina, Eesti sihtpunkti Horosuu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Horosuu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Horosuu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Horosuu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Järveotsa; Järvemäe.

Sihtpunkti Horosuu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 263

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Horosuu.

Muudame sihtpunkti Horosuu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vastseliina, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Horosuu, Vastseliina
Lihtsam saada Horosuu kasutades app!