Kuidas saada linnas Tartu asukohta LEVEL: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti LEVEL jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti LEVEL jõudmiseks on:

  • Kaubamaja on 255 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hansakeskus on 292 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vabaduse Puiestee on 381 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raeplats on 411 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad LEVEL juures?

Need Buss liinid peatuvad LEVEL juures: 1, 210, 4, 7, 718.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta LEVEL linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti LEVEL? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti LEVEL pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti LEVEL jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile LEVEL lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaubamaja; Hansakeskus; Vabaduse Puiestee; Raeplats.

Sihtpunkti LEVEL jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1, 210, 4, 7, 718

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast LEVEL.

Muudame sihtpunkti LEVEL sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

LEVEL, Tartu
Lihtsam saada LEVEL kasutades app!