Kuidas saada linnas Tartu asukohta Sampo Pank: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sampo Pank jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sampo Pank jõudmiseks on:

  • Kaubamaja on 271 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hansakeskus on 308 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raeplats on 376 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vabaduse Puiestee on 390 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sampo Pank juures?

Need Buss liinid peatuvad Sampo Pank juures: 149, 18, 3, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sampo Pank linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Sampo Pank? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sampo Pank pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sampo Pank jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sampo Pank lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaubamaja; Hansakeskus; Raeplats; Vabaduse Puiestee.

Sihtpunkti Sampo Pank jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 18, 3, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sampo Pank.

Muudame sihtpunkti Sampo Pank sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sampo Pank, Tartu
Lihtsam saada Sampo Pank kasutades app!