Kuidas saada linnas Tartu asukohta Germandia: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Germandia jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Germandia jõudmiseks on:

  • Kaubamaja on 257 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hansakeskus on 294 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vabaduse Puiestee on 383 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raeplats on 410 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Germandia juures?

Need Buss liinid peatuvad Germandia juures: 1, 210, 4, 7, 718.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Germandia linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Germandia? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Germandia pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Germandia jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Germandia lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaubamaja; Hansakeskus; Vabaduse Puiestee; Raeplats.

Sihtpunkti Germandia jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1, 210, 4, 7, 718

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Germandia.

Muudame sihtpunkti Germandia sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Germandia, Tartu
Lihtsam saada Germandia kasutades app!