Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Eesti asukohta Liberty Suvemõis: Buss, Tramm või Raudtee?

Vaata Liberty Suvemõis, Eesti kaardil

Liberty Suvemõis kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Liberty Suvemõis, Eesti, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Liberty Suvemõis lähedusest

Kuidas saada Raudtee abil sihtpunkti Liberty Suvemõis?

Vajuta Raudtee marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Liberty Suvemõis juures?

    Need Buss liinid peatuvad Liberty Suvemõis juures: 21, 21B.

    Rohkem andmeid
  • Millised Raudtee liinid peatuvad Liberty Suvemõis juures?

    Need Raudtee liinid peatuvad Liberty Suvemõis juures: R16.

    Rohkem andmeid

Vaata Liberty Suvemõis, Eesti kaardil

Liberty Suvemõis kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Liberty Suvemõis linnas Eesti

Tahad teada, kuidas saada linnas Eesti, Eesti sihtpunkti Liberty Suvemõis? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Liberty Suvemõis pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Liberty Suvemõis jõudmiseks.

Sihtpunkti Liberty Suvemõis jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 21, 21B Raudtee: R16

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Liberty Suvemõis.

Muudame sihtpunkti Liberty Suvemõis sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Eesti, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Liberty Suvemõis
Liberty Suvemõis Liberty suvemõis oli suvemõis Tallinnas, mis tänapäeval jääb Haabersti linnaossa, Vabaõhumuuseumi tee 10 kinnistule. Suvemõis rajati 18. sajandi teisel poolel. 1781. aastal ostis koha Carl Friedrich von Strahlborn, kes 1798. aastal lasi ehitada hiljem Vana-Liberty suvemõisaks nimetatud peahoone, mis oli barokkstiilis puitvoodriga palkhoone. Strahlborn pärandas suvemõisa oma tütrele, kes 1822. aastal abiellus raehärra Alexander Gustav Kochiga. Kuni baltisakslaste Eestist lahkumiseni 1939. aastal kuulus suvemõis Kochide perekonnale.Vana-Liberty suvemõisa peahoone on hävinud, säilinud vaid vundament. Suvemõisa kompleksi kolm hoonet – Egbert Kochi suvila, Egon Kochi suvila ja Daheimi maja on ehitismälestistena võetud riikliku kaitse alla. Daheimi maja on historitsistlik palkmaja, mis on ehitatud 1865. aastal. Egon Kochi ja Egbert Kochi suvilad on heimatstiilis puithooned. Suvemõisa kompleksi abihoonetest on säilinud Vana-Liberty suvemõisa teenijatemaja ja jääkelder, Daheimi maja maakelder, aednik Jaulo maja (ehk sulastemaja) ja Egon Kochi Mercedese garaaž.Nõukogude perioodil tegutses Liberty suvemõisa hoonetes Rocca al Mare pioneerilaager.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Liberty Suvemõis jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Liberty Suvemõis kasutades app!