Kuidas saada linnas Kehtna asukohta Linnaaluste: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Linnaaluste juures?

Need Buss liinid peatuvad Linnaaluste juures: 1, 11.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Linnaaluste linnas Kehtna

Tahad teada, kuidas saada linnas Kehtna, Eesti sihtpunkti Linnaaluste? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Linnaaluste pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Linnaaluste jõudmiseks.

Sihtpunkti Linnaaluste jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1, 11

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Linnaaluste.

Muudame sihtpunkti Linnaaluste sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kehtna, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Linnaaluste, Kehtna
Linnaaluste, Kehtna

Linnaaluste is a village in Kehtna Parish, Rapla County in northern-central Estonia. Wiki

Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Linnaaluste jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Linnaaluste kasutades app!