Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Lukoil: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Lukoil jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Lukoil jõudmiseks on:

  • Hipodroom on 189 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lille on 289 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Lukoil juures?

Need Buss liinid peatuvad Lukoil juures: 145, 21B, 41, 47.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Lukoil linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Lukoil? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lukoil pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lukoil jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Lukoil lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Hipodroom; Lille.

Sihtpunkti Lukoil jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 21B, 41, 47.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lukoil.

Muudame sihtpunkti Lukoil sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lukoil, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Lukoil kasutades app!