Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Puhja asukohta Mõisanurme: Buss?

Vaata Mõisanurme, Puhja, kaardil

Suunajuhised asukohta Mõisanurme, Puhja, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Mõisanurme lähedusest

Küsimused & vastused
  • Millised Buss liinid peatuvad Mõisanurme juures?

    Need Buss liinid peatuvad Mõisanurme juures: 145, 452.

    Rohkem andmeid

Vaata Mõisanurme, Puhja, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Mõisanurme linnas Puhja

Tahad teada, kuidas saada linnas Puhja, Eesti sihtpunkti Mõisanurme? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mõisanurme pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mõisanurme jõudmiseks.

Sihtpunkti Mõisanurme jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 452

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mõisanurme.

Muudame sihtpunkti Mõisanurme sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puhja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mõisanurme, Puhja
Lihtsam saada Mõisanurme kasutades app!