Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Magaziin Raudalu: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Magaziin Raudalu jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Magaziin Raudalu jõudmiseks on:

    • Kaarla on 262 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Magaziin Raudalu juures?

    Need Buss liinid peatuvad Magaziin Raudalu juures: 116, 219, 25.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Magaziin Raudalu linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Magaziin Raudalu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Magaziin Raudalu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Magaziin Raudalu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Magaziin Raudalu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaarla.

Sihtpunkti Magaziin Raudalu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 116, 219, 25

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Magaziin Raudalu.

Muudame sihtpunkti Magaziin Raudalu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Magaziin Raudalu, Tallinn
Lihtsam saada Magaziin Raudalu kasutades app!