Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Mcdonald's: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mcdonald's jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mcdonald's jõudmiseks on:

  • Mõisa on 209 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Haabersti on 254 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Zoo on 269 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mcdonald's juures?

Need Buss liinid peatuvad Mcdonald's juures: 37, 41, 42, 43.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mcdonald's linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Mcdonald's? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mcdonald's pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mcdonald's jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mcdonald's lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mõisa; Haabersti; Zoo.

Sihtpunkti Mcdonald's jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 37, 41, 42, 43

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mcdonald's.

Muudame sihtpunkti Mcdonald's sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mcdonald's, Tallinn
Lihtsam saada Mcdonald's kasutades app!