Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Merivälja: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Merivälja kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Merivälja, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Merivälja lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Merivälja juures?

    Need Buss liinid peatuvad Merivälja juures: 174, 1A, 49.

    Rohkem andmeid
Merivälja kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Merivälja linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Merivälja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Merivälja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Merivälja jõudmiseks.

Sihtpunkti Merivälja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 174, 1A, 49

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Merivälja.

Muudame sihtpunkti Merivälja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Merivälja, Tallinn
Merivälja, Tallinn Merivälja on asum Tallinnas Pirita linnaosas. Asum paikneb Tallinna lahe ääres, piirnedes Pirita ja Mähe asumi ning Viimsi vallaga. Merivälja asumi pindala on 1,63 km2.Merivälja kõige tähtsamad tänavad on mereäärsed Merivälja tee, mis kulgeb kagusse ja mida mööda saab sõita Pirita kaudu Tallinna, ning Ranna tee, mis kulgeb algul loodesse ja siis põhja ning mida mööda saab sõita Viimsisse. Neist kahest tänavast mere poole (läände) jääb parkmets, teisele poole (itta) elamurajoon. Merivälja elamupiirkond on valdavalt välja kujunenud pereelamualana, mida sellena ka säilitatakse ja arendatakse. Pirita linnaosa üldplaneeringuga on määratud miljööväärtuslikuks hoonestusalaks Merivälja aedlinn, mis on umbes pool Merivälja asumist. Merivälja asumi keskuseks on välja kujunenud Merivälja kooli, lasteaia ja kaupluse piirkond.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Merivälja jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Lähimad peatused sihtpunkti Merivälja linnas Tallinn

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Merivälja, Tallinn

Lihtsam saada Merivälja kasutades app!