Kuidas saada linnas Viimsi asukohta Viimsi: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Viimsi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Viimsi jõudmiseks on:

  • Aiandi on 688 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Viimsi Kool on 1053 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Viimsi juures?

Need Buss liinid peatuvad Viimsi juures: 174.

Viimsi, Viimsi, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Viimsi linnas Viimsi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viimsi, Eesti sihtpunkti Viimsi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Viimsi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Viimsi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Viimsi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Aiandi; Viimsi Kool.

Sihtpunkti Viimsi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 174

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Viimsi.

Muudame sihtpunkti Viimsi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viimsi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Viimsi, Viimsi
Lihtsam saada Viimsi kasutades app!