Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Pihtla asukohta Nässuma Airstrip: Buss?

Suunajuhised asukohta Nässuma Airstrip, Pihtla, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Nässuma Airstrip lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Nässuma Airstrip juures?

    Need Buss liinid peatuvad Nässuma Airstrip juures: 5201.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Nässuma Airstrip linnas Pihtla

Tahad teada, kuidas saada linnas Pihtla, Eesti sihtpunkti Nässuma Airstrip? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nässuma Airstrip pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nässuma Airstrip jõudmiseks.

Sihtpunkti Nässuma Airstrip jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5201

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nässuma Airstrip.

Muudame sihtpunkti Nässuma Airstrip sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Pihtla, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nässuma Airstrip, Pihtla
Lihtsam saada Nässuma Airstrip kasutades app!