Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Pihtla asukohta Nässuma Küla: Buss?

Suunajuhised asukohta Nässuma Küla, Pihtla, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Nässuma Küla lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Nässuma Küla juures?

    Need Buss liinid peatuvad Nässuma Küla juures: 5107, 5201.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Nässuma Küla linnas Pihtla

Tahad teada, kuidas saada linnas Pihtla, Eesti sihtpunkti Nässuma Küla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nässuma Küla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nässuma Küla jõudmiseks.

Sihtpunkti Nässuma Küla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5107, 5201

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nässuma Küla.

Muudame sihtpunkti Nässuma Küla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Pihtla, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nässuma Küla, Pihtla
Lihtsam saada Nässuma Küla kasutades app!