Kuidas saada linnas Tallinn asukohta New World HQ: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti New World HQ jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti New World HQ jõudmiseks on:

  • Vineeri on 141 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad New World HQ juures?

Need Buss liinid peatuvad New World HQ juures: 191, 20, 20A, 28, 5.

Millised Tramm liinid peatuvad New World HQ juures?

Need Tramm liinid peatuvad New World HQ juures: 3.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta New World HQ linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti New World HQ? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti New World HQ pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti New World HQ jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile New World HQ lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vineeri.

Sihtpunkti New World HQ jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, 20, 20A, 28, 5 Tramm: 3

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast New World HQ.

Muudame sihtpunkti New World HQ sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

New World HQ, Tallinn
Lihtsam saada New World HQ kasutades app!