Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Laura viplala: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Laura viplala jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Laura viplala jõudmiseks on:

  • Vineeri on 192 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Laura viplala juures?

Need Buss liinid peatuvad Laura viplala juures: 191, 20, 20A, 256, 28, 32, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Laura viplala linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Laura viplala? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Laura viplala pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Laura viplala jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Laura viplala lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vineeri.

Sihtpunkti Laura viplala jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, 20, 20A, 256, 28, 32, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Laura viplala.

Muudame sihtpunkti Laura viplala sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Laura viplala, Tallinn
Lihtsam saada Laura viplala kasutades app!