Kuidas saada linnas Ülenurme asukohta Nordic Digital HQ: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Nordic Digital HQ jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Nordic Digital HQ jõudmiseks on:

  • Ülenurme on 693 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ülenurme Keskus on 748 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Nordic Digital HQ juures?

Need Buss liinid peatuvad Nordic Digital HQ juures: 210, 324.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Nordic Digital HQ linnas Ülenurme

Tahad teada, kuidas saada linnas Ülenurme, Eesti sihtpunkti Nordic Digital HQ? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nordic Digital HQ pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nordic Digital HQ jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Nordic Digital HQ lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Ülenurme; Ülenurme Keskus.

Sihtpunkti Nordic Digital HQ jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 210, 324

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nordic Digital HQ.

Muudame sihtpunkti Nordic Digital HQ sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ülenurme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nordic Digital HQ, Ülenurme
Lihtsam saada Nordic Digital HQ kasutades app!