Kuidas saada linnas Nõo asukohta Nurma: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Nurma jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Nurma jõudmiseks on:

  • Meeri Pargi on 628 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Meeri on 953 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Valli on 1167 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Nurma juures?

Need Buss liinid peatuvad Nurma juures: 335, 425, 440.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Nurma linnas Nõo

Tahad teada, kuidas saada linnas Nõo, Eesti sihtpunkti Nurma? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nurma pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nurma jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Nurma lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Meeri Pargi; Meeri; Valli.

Sihtpunkti Nurma jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 335, 425, 440.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nurma.

Muudame sihtpunkti Nurma sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Nõo, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nurma, Nõo
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Nurma kasutades app!