Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Haanja asukohta Suur Munamägi: Buss?

Suur Munamägi kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Suur Munamägi, Haanja, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Suur Munamägi lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Suur Munamägi jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Suur Munamägi jõudmiseks on:

  • Plaksi on 816 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Haanja on 945 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Suur Munamägi juures?

  Need Buss liinid peatuvad Suur Munamägi juures: 11, 884.

  Rohkem andmeid
Suur Munamägi kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Suur Munamägi linnas Haanja

Tahad teada, kuidas saada linnas Haanja, Eesti sihtpunkti Suur Munamägi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Suur Munamägi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Suur Munamägi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Suur Munamägi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Plaksi; Haanja.

Sihtpunkti Suur Munamägi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 11, 884

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Suur Munamägi.

Muudame sihtpunkti Suur Munamägi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haanja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Suur Munamägi, Haanja
Suur Munamägi, Haanja Suur Munamägi on Eesti ja Baltimaade kõrgeim mägi. See asub Võrumaal Haanja kõrgustikul Haanja külas. Mäe kõrgus on 317,4 m, suhteline kõrgus on umbes 60 m. Suure Munamäe tipus asub 1939. aastal valminud Suure Munamäe vaatetorn. Vaatetorni kõrgus on 29,1 m.Suur Munamägi asub Haanja küla lõunaserva lähedal. Lõuna pool asub lähedal Plaksi küla põhjaserv. Mägedest jäävad Vällamägi põhja ja Tsälbämägi lõunasse. Idas asub Vaskna järv.Kirjalikult esmamainiti seda 1790 kujul Munna Mäggi. 1798 nimetati seda Muña Mäggi ja Eyer Berg. Mägi asus Rõuge kihelkonnas. Nimi on saadud mäekuju võrdlemisest munaga. Selline võrdlus on sagedane, vanal Võrumaal leidus vähemalt 19 Munamäge. Sellegipoolest kutsutakse seda mäge kohalikus kõnepruugis lihtsalt Munamäeks. Eesti kõrgeima mäena on Suur Munamägi üks Eesti rahvuslikke sümboleid ja leidnud kultuuris laia kajastust. Muuhulgas inspireeris Munamäelt avanenud vaade kirjanik Juhan Kunderit luuletuseks, milles on read: "Kui siit pilve piirilt alla vaatan / üle õitsva Eestimaa, / rõõmulaule siis maailma saadan, / hüüan pikse häälega: / Siin on ilus elada!"
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Suur Munamägi jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Suur Munamägi kasutades app!