Kuidas saada linnas Varstu asukohta Pähni Paisjärv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pähni Paisjärv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pähni Paisjärv jõudmiseks on:

  • Pähni on 108 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pähni Paisjärv juures?

Need Buss liinid peatuvad Pähni Paisjärv juures: 264, 277.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pähni Paisjärv linnas Varstu

Tahad teada, kuidas saada linnas Varstu, Eesti sihtpunkti Pähni Paisjärv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pähni Paisjärv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pähni Paisjärv jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pähni Paisjärv lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pähni.

Sihtpunkti Pähni Paisjärv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 264, 277.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pähni Paisjärv.

Muudame sihtpunkti Pähni Paisjärv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Varstu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pähni Paisjärv, Varstu
Pähni Paisjärv, Varstu

Pähni paisjärv on järv Võru maakonnas Rõuge vallas Pähni külas. Veekogu pindala on 1,7 ha. Veekogu kaldajoone pikkus on 1675 m. Veekogus on 1 saar. Wiki

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Pähni Paisjärv kasutades app!