Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Viimsi asukohta Püünsi: Buss?

Vaata Püünsi, Viimsi kaardil

Püünsi kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Püünsi, Viimsi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Püünsi lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Püünsi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Püünsi juures: 114, V5.

    Rohkem andmeid

Vaata Püünsi, Viimsi kaardil

Püünsi kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Püünsi linnas Viimsi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viimsi, Eesti sihtpunkti Püünsi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Püünsi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Püünsi jõudmiseks.

Sihtpunkti Püünsi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, V5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Püünsi.

Muudame sihtpunkti Püünsi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viimsi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Püünsi, Viimsi
Püünsi, Viimsi Püünsi on küla Harju maakonnas Viimsi vallas. Ta paikneb Viimsi poolsaare läänekaldal Tallinna lahe ning Rohuneeme põlismetsa vahelisel alal. Naaberküladeks on Rohuneeme küla põhjas ja Pringi küla lõunas. Küla koosseisu kuulub ka rannikumeres asuv Pandju laid, mida võib pidada koos kauni ja ainulaadse rannapromenaadiga üheks küla jaoks oluliseks maamärgiks. Pandju on 0,2 hektari suuruse pindalaga kunagi Aegna saareni ulatunud laidude grupi viimane üle merepinna ulatuv osa. Pandju omapäraks on merepõhja uhtematerjalist moodustunud pikk kaldani ulatuv põhiliselt veerisest koosnev sääreosa, mis madala vee perioodil ulatub rannani ja tõusuvee ajal jälle kaob. Küla piirides on 1,4 hektariline Viikjärv – ainus Viimsi poolsaarel tänaseni säilinud rannajärv. Püünsi on elanike arvu poolest Viimsi valla suuruselt kolmas küla Randvere ja Pärnamäe järel. 2020. aasta 1. jaanuari seisuga elab Püünsis 1348 inimest. Püünsi on ka tuntud surfipaik.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Püünsi jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Püünsi kasutades app!