Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Viimsi asukohta Viimsi Talveaed: Buss?

Vaata Viimsi Talveaed, Viimsi kaardil

Viimsi Talveaed kaart

Suunajuhised asukohta Viimsi Talveaed, Viimsi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Viimsi Talveaed lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Viimsi Talveaed juures?

    Need Buss liinid peatuvad Viimsi Talveaed juures: 114.

    Rohkem andmeid

Vaata Viimsi Talveaed, Viimsi kaardil

Viimsi Talveaed kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Viimsi Talveaed linnas Viimsi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viimsi, Eesti sihtpunkti Viimsi Talveaed? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Viimsi Talveaed pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Viimsi Talveaed jõudmiseks.

Sihtpunkti Viimsi Talveaed jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Viimsi Talveaed.

Muudame sihtpunkti Viimsi Talveaed sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viimsi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Viimsi Talveaed, Viimsi
Viimsi Talveaed, Viimsi Viimsi talveaed on talveaed Harju maakonnas Viimsi vallas Pringi külas. Talveaed sai valmis 1973 ja selle arhitekt on Rein Hansberg. Talveaed ehitati Kirovi-nimelisele näidiskalurikolhoosile. Talveaia tähelepanuväärseim ehitis on palmimaja.
Lihtsam saada Viimsi Talveaed kasutades app!