Kuidas saada linnas Kuusalu asukohta Palanselja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Palanselja juures?

Need Buss liinid peatuvad Palanselja juures: 154.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Palanselja linnas Kuusalu

Otsid suunajuhiseid asukohta Palanselja linnas Kuusalu, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Palanselja jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Palanselja - Buss: 154.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Palanselja ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Palanselja kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Palanselja, Kuusalu
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Palanselja kasutades app!