Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada asukohta Paldiski: Buss või Raudtee?

Vaata Paldiski, Paldiski kaardil

Paldiski kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Paldiski, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Paldiski lähedusest

Kuidas saada Raudtee abil sihtpunkti Paldiski?

Vajuta Raudtee marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Paldiski juures?

    Need Buss liinid peatuvad Paldiski juures: 110, 145.

    Rohkem andmeid
  • Millised Raudtee liinid peatuvad Paldiski juures?

    Need Raudtee liinid peatuvad Paldiski juures: R14.

    Rohkem andmeid

Vaata Paldiski, Paldiski kaardil

Paldiski kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Paldiski

Tahad teada, kuidas saada, Eesti sihtpunkti Paldiski? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Paldiski pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Paldiski jõudmiseks.

Sihtpunkti Paldiski jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 110, 145 Raudtee: R14

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Paldiski.

Muudame sihtpunkti Paldiski sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paldiski, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Paldiski
Paldiski Paldiski (aastani 1933 Baltiski) on sadamalinn Harju maakonnas Pakri poolsaarel. Ajalooline rootsi päritolu nimi on Rågervik. Alates oktoobrist 2017 on Paldiski vallasisene linn, mis kuulub Lääne-Harju valla koosseisu. Pärast Venemaa sõjaväe lahkumist Paldiskist kuulus see aastatel 1994–1996 linnaosana Keila linna koosseisu. Aastatel 1996–2017 oli Paldiski linna staatuses iseseisev kohaliku omavalitsuse üksus. Administratiivselt kuuluvad Paldiski linna koosseisu ka Suur- ja Väike-Pakri. Paldiski linna tunnuslause on "Rohelise energia linn". Linnal on Tallinnaga nii elektrirongi- kui ka bussiühendus. Seetõttu käib palju linna elanikke Tallinnas tööl. Paldiskis on kaks gümnaasiumi: eestikeelne Paldiski Gümnaasium ja Paldiski Vene Gümnaasium. Paldiskis tegutses 20. sajandi algul Paldiski Merekool. Linnas tegutsevad EELK Paldiski Nikolai kogudus (Paldiski Nikolai kirikus), EAÕK Paldiski Püha Georgi kogudus (Paldiski Püha Georgi kirikus), MPEÕK Paldiski Püha Suurmärter Panteleimoni kogudus (Paldiski Suurmärter Panteleimoni kirikus), EKNK Paldiski Kogudus ning EMK Paldiski kogudus. Linnas asub kujur Amandus Adamsoni ateljeemuuseum.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Paldiski jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Paldiski kasutades app!