Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pappa Pizza: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Pappa Pizza, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Pappa Pizza lähedusest

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pappa Pizza jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pappa Pizza jõudmiseks on:

  • Nõmme on 467 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pappa Pizza juures?

Need Buss liinid peatuvad Pappa Pizza juures: 23, 36, 45.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pappa Pizza linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pappa Pizza? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pappa Pizza pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pappa Pizza jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pappa Pizza lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Nõmme.

Sihtpunkti Pappa Pizza jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 23, 36, 45

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pappa Pizza.

Muudame sihtpunkti Pappa Pizza sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pappa Pizza, Tallinn
Lihtsam saada Pappa Pizza kasutades app!