Kuidas saada linnas Tallinn asukohta PetCity Loomakliinik: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti PetCity Loomakliinik jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti PetCity Loomakliinik jõudmiseks on:

  • Räga on 73 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 145 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tuleraua on 472 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad PetCity Loomakliinik juures?

Need Buss liinid peatuvad PetCity Loomakliinik juures: 108, 237, 4, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta PetCity Loomakliinik linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti PetCity Loomakliinik? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti PetCity Loomakliinik pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti PetCity Loomakliinik jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile PetCity Loomakliinik lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Räga; Pikaliiva; Tuleraua.

Sihtpunkti PetCity Loomakliinik jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast PetCity Loomakliinik.

Muudame sihtpunkti PetCity Loomakliinik sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

PetCity Loomakliinik, Tallinn
Lihtsam saada PetCity Loomakliinik kasutades app!