Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kõo asukohta Pilistvere: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pilistvere jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Pilistvere jõudmiseks on:

  • Pilistvere on 32 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Pilistvere juures?

  Need Buss liinid peatuvad Pilistvere juures: 52, 59.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Pilistvere linnas Kõo

Tahad teada, kuidas saada linnas Kõo, Eesti sihtpunkti Pilistvere? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pilistvere pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pilistvere jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pilistvere lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pilistvere.

Sihtpunkti Pilistvere jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 52, 59

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pilistvere.

Muudame sihtpunkti Pilistvere sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kõo, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pilistvere, Kõo
Pilistvere, Kõo Pilistvere on küla Viljandi maakonnas Põhja-Sakala vallas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Kõo valda. Külas on 13. sajandi II poolel ehitatud Pilistvere Andrease kirik.

Sihtpunkti Pilistvere, Kõo läheduses olevad vaatamisväärsused

Lihtsam saada Pilistvere kasutades app!