Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Eesti asukohta Pirita Rand: Buss või Köisraudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pirita Rand jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Pirita Rand jõudmiseks on:

  • Mähe Tee on 389 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Randvere Tee on 811 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Pirita Rand juures?

  Need Buss liinid peatuvad Pirita Rand juures: 114, 174, 1A, 49.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Pirita Rand linnas Eesti

Tahad teada, kuidas saada linnas Eesti, Eesti sihtpunkti Pirita Rand? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita Rand pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita Rand jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pirita Rand lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mähe Tee; Randvere Tee.

Sihtpunkti Pirita Rand jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 174, 1A, 49

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita Rand.

Muudame sihtpunkti Pirita Rand sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Eesti, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita Rand
Lihtsam saada Pirita Rand kasutades app!