Kuidas saada linnas Puka asukohta Puka Keskkool: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Puka Keskkool jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Puka Keskkool jõudmiseks on:

  • Puka on 978 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Puka Keskkool juures?

Need Buss liinid peatuvad Puka Keskkool juures: 25, 34, 440.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Puka Keskkool linnas Puka

Tahad teada, kuidas saada linnas Puka, Eesti sihtpunkti Puka Keskkool? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Puka Keskkool pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Puka Keskkool jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Puka Keskkool lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Puka.

Sihtpunkti Puka Keskkool jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25, 34, 440

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Puka Keskkool.

Muudame sihtpunkti Puka Keskkool sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puka, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Puka Keskkool, Puka
Lihtsam saada Puka Keskkool kasutades app!