Kuidas saada linnas Puka asukohta Kibena: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Kibena juures?

Need Buss liinid peatuvad Kibena juures: 25, 34.

Kibena, Puka, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kibena linnas Puka

Tahad teada, kuidas saada linnas Puka, Eesti sihtpunkti Kibena? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kibena pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kibena jõudmiseks.

Sihtpunkti Kibena jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25, 34.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kibena.

Muudame sihtpunkti Kibena sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puka, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kibena, Puka
Kibena, Puka Kibena on küla Valga maakonnas Otepää vallas. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Puka valda. 2010. aastal elas Kibena külas 38 inimest.Kibena külas Vana-Liinamäe talu maadel on Kuigatsi linnamägi ehk Puka linnamägi.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kibena jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Kibena kasutades app!