Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Muhu asukohta Raegma: Buss?

Suunajuhised asukohta Raegma, Muhu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Raegma lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Raegma juures?

    Need Buss liinid peatuvad Raegma juures: 5217, 770.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Raegma linnas Muhu

Tahad teada, kuidas saada linnas Muhu, Eesti sihtpunkti Raegma? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Raegma pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Raegma jõudmiseks.

Sihtpunkti Raegma jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5217, 770

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Raegma.

Muudame sihtpunkti Raegma sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Muhu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Raegma, Muhu
Lihtsam saada Raegma kasutades app!