Kuidas saada linnas Rakvere asukohta Rakvere Alajaam: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Rakvere Alajaam, Rakvere, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Rakvere Alajaam lähedusest - Buss: 106, 3, 868.

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Rakvere Alajaam juures?

Need Buss liinid peatuvad Rakvere Alajaam juures: 106, 3, 868.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rakvere Alajaam linnas Rakvere

Tahad teada, kuidas saada linnas Rakvere, Eesti sihtpunkti Rakvere Alajaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rakvere Alajaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rakvere Alajaam jõudmiseks.

Sihtpunkti Rakvere Alajaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 106, 3, 868.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rakvere Alajaam.

Muudame sihtpunkti Rakvere Alajaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rakvere, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rakvere Alajaam, Rakvere
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Rakvere Alajaam kasutades app!