Kuidas saada linnas Tartu asukohta Sõjaväekalmistu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sõjaväekalmistu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sõjaväekalmistu jõudmiseks on:

  • Kruusamäe on 398 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nurme on 512 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Muru on 653 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sõjaväekalmistu juures?

Need Buss liinid peatuvad Sõjaväekalmistu juures: 10, 4, 7.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sõjaväekalmistu linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Sõjaväekalmistu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sõjaväekalmistu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sõjaväekalmistu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sõjaväekalmistu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kruusamäe; Nurme; Muru.

Sihtpunkti Sõjaväekalmistu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 4, 7

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sõjaväekalmistu.

Muudame sihtpunkti Sõjaväekalmistu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sõjaväekalmistu, Tartu
Lihtsam saada Sõjaväekalmistu kasutades app!